Sveikiname Miglę Palubinskaitę, Gabiją Pleikytę ir Deimantę Aleksandravičiūtę, mūsų gimnazijos abiturientes, kurios Kelmės rajono abiturientų pagerbimo šventėje buvo apdovanotos piniginėmis premijomis ir padėkomis už gautus 95 – 100 balų iš VBE. Deimantė Aleksandravičiūtė buvo apdovanota už anglų kalbos ir geografijos VBE rezultatus, o Miglė Palubinkskaitė ir Gabija Pleikytė – už geografijos VBE rezultatus. Nuoširdžiai dėkojame mokines ruošusiems mokytojams – anglų kalbos mokytojai Kristinai Mockutei ir geografijos mokytojui Eugenijui Jafimovui.
Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais ir mokytojais.