Kelmės rajono abiturientų pagerbimo šventė

Sveikiname Miglę Palubinskaitę, Gabiją Pleikytę ir Deimantę Aleksandravičiūtę, mūsų gimnazijos abiturientes, kurios Kelmės rajono abiturientų pagerbimo šventėje buvo apdovanotos piniginėmis premijomis ir padėkomis už gautus 95 – 100 balų iš VBE. Deimantė Aleksandravičiūtė buvo apdovanota už anglų kalbos ir geografijos VBE rezultatus, o Miglė Palubinkskaitė ir Gabija Pleikytė – už geografijos VBE rezultatus. Nuoširdžiai dėkojame mokines ruošusiems mokytojams – anglų kalbos mokytojai  Kristinai Mockutei ir geografijos mokytojui Eugenijui Jafimovui.

Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais ir mokytojais.