Gegužės 27 dieną penktos klasės mokiniams organizuotas ,,Dviratininko, kaip eismo dalyvio“ teorinių ir praktinių žinių patikrinimas. Žinių patikrinimą organizavo, gyvenimo įgūdžių mokytojas Mintautas Kazlauskas ir socialinė pedagogė Dalia Orlakienė, o mokinių žinias ir įgūdžius vertino Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Aušrinė Staševičienė.
Mokiniai patikrinimo metu sprendė situacijas, atsakinėjo į pateiktus klausimus bei atliko praktinio vairavimo užduotį mokyklos kieme. Mokiniams, sėkmingai atlikusiems užduotis, buvo įteikti dviračio vairuotojo pažymėjimai.
Ši veikla padėjo mokiniams pagilinti kelių eismo taisyklių žinias, sustiprinti saugaus elgesio kelyje įgūdžius ir atsakingai pasirengti dalyvauti eisme.
Gyvenimo įgūdžių mokytojas Mintautas Kazlauskas
Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė