Ant savo delno stebuklą pamačiau..

     Mūsų mokiniai dalyvavo virtualioje respublikinėje mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Ant savo delno stebuklą pamačiau…“. Parodos-konkurso tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, atskleisti ne tik gimtojo krašto grožį, bet ir savo nuostatas į gamtą ir meną.

     Dalyvaudami šiame konkurse mokiniai per kūrybinę veiklą atskleidė savo jausmus, mintis ir požiūrį į gamtą, meną bei juos supančią aplinką. Kurdami įvairiomis dailės raiškos priemonėmis, jie lavino meninius gebėjimus, vaizduotę, smulkiąją motoriką ir saviraiškos įgūdžius. Kūrybinis procesas skatino mokinių pasitikėjimą savimi, ugdė dėmesingumą, estetinį suvokimą bei gebėjimą pastebėti gimtojo krašto grožį.

    Mokinius konsultavo specialioji ir socialinė pedagogės, kurios padėjo atsiskleisti kiekvieno vaiko individualumui ir kūrybiškumui.

   Dalyvavimas parodoje-konkurse suteikė mokiniams džiaugsmo, motyvacijos ir galimybę pasidalyti savo kūrybiniais darbais su platesne bendruomene.

 

Specialioji pedagogė Gražina

Socialinė pedagogė Dalia