Akcija gegužės 31-ąjai  ,,Pasaulinei dienai be tabako“  

   Šiandien mokykloje įvyko prasminga ir spalvinga akcija „Pučiame muilo burbulus, o ne dūmus“, skirta Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Ilgosios pertraukos metu mokiniai ir mokytojai susirinko mokyklos kieme pasirinkti tai, kas svarbiausia – sveikatą, gerą nuotaiką, bendrystę ir tyrą orą.

    Visiems akcijos dalyviams buvo išdalinti muilo burbulai, o prieš spalvingą burbulų pūtimą mokiniai išgirdo trumpus, susimąstyti kviečiančius teiginius apie rūkymo žalą sveikatai, poveikį aplinkai, išvaizdai, energijai, laisvei bei finansams.

     Akcijos vedėjui suskaičiavus iki trijų, mokyklos kiemas prisipildė spalvingų muilo burbulų ir džiaugsmo bei šypsenų. Šūkis –  „Mes pučiam burbulus, o ne dūmus!“  – suvienijo bendrystei.

     Ši akcija priminė, kad sveiki pasirinkimai gali būti ne tik prasmingi, bet ir kupini džiaugsmo, spalvų bei bendrystės.

 

Socialinė pedagogė, mokinių tarybos kuratorė Dalia

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nemira